Fantasy Horizons
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fantasy Horizons

A kingdom where fantasy and art equally reign
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ψαχνω για ομαδα 4e

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Viperous
Newborn
Newborn



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 43
Registration date : 07/01/2014

ψαχνω για ομαδα 4e  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ψαχνω για ομαδα 4e    ψαχνω για ομαδα 4e  I_icon_minitime07.01.14 23:40

Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω για όμάδα. Ψιλοnoobas είμαι αλλά μαθαίνω γρήγορα αν έχει κάποια ομάδα χώρο για άλλον έναν ψήνομαι άσχημα να ασχοληθώ. έχω το players handbook arcane divine martial arts, starter set, divine power cards διάφορα tiles και power cards του rogue.Έχω και έναν trickster rogue sheet ψιλοέτοιμο οπότε αν έχει καμμιά ομάδα όρεξη να με βάλει στο team της μέσα. ΣΚ ελεύθερα και σε weekly base
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Viperous
Newborn
Newborn



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 43
Registration date : 07/01/2014

ψαχνω για ομαδα 4e  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψαχνω για ομαδα 4e    ψαχνω για ομαδα 4e  I_icon_minitime07.01.14 23:46

Viperous έγραψε:
Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω για όμάδα. Ψιλοnoobas είμαι αλλά μαθαίνω γρήγορα αν έχει κάποια ομάδα χώρο για άλλον έναν ψήνομαι άσχημα να ασχοληθώ. έχω το players handbook arcane divine martial arts, starter set, διάφορα tiles και power cards του rogue.Έχω και έναν trickster rogue sheet ψιλοέτοιμο οπότε αν έχει καμμιά ομάδα όρεξη να με βάλει στο team της μέσα. ΣΚ ελεύθερα και σε weekly base
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ψαχνω για ομαδα 4e
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι ομάδα είστε?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Fantasy Horizons :: Gaming Area :: Dungeons & Dragons-
Μετάβαση σε: